Subdodávka prác na rýchlostnej ceste R1

Firma Vladimír Dostál vznikla na Morave v roku 1990 a zriadením organizačnej zložky začiatkom roka 2010 vstúpila aj na Slovensko. Hlavným zámerom bolo vybudovanie funkčnej spoločnosti, ktorá sa bude postupne etablovať a presadzovať v konkurenčnom boji. Skúsenosti v oblasti zemných, výkopových a búracích prác, ako aj technologickej prepravy sa zúročujú pri účasti na významných projektoch budovania infraštruktúry na Slovensku.

Najvýznamnejším projektom je subdodávka prác na rýchlostnej ceste R1, kde spoločnosť poskytuje služby v oblasti stavebných strojov a automobilov a komplexne zabezpečuje pridelené úseky stavby. Náročnosť projektu si vyžaduje plné nasadenie techniky a pracovníkov. Tento rok je rokom nepredvídateľného počasia, ktoré v podstatnej miere vplýva na prácu a časový harmonogram výstavby. Úspešne zvládať sa ich darí aj vďaka obetavosti ľudí, ktorí prispievajú k vznikajúcemu úspešnému projektu rýchlostnej cesty R1.

Neprehliadnite

Prinášame vám zaujímavý rozhovor s bývalým konateľom slovenskej organizačnej zložky našej spoločnosti, Ing. Mariánom Hanuskom. Viac informácií.

Podrobné informácie o našej firme a jej možnostiach nájdete v profile firmy.

Kontakt

Email: info@zemniprace-dostal.sk
Adresa: Vladimír Dostál, zemní
práce, autodoprava, s.r.o. -
organizačná zložka
Ku Bratke 11
934 05 Levice